• منطقه 22 - شهرک گلستان- ساحل شرقی دریاچه چیتگر - برج تجارت لکسون - طبقه 6

48000408 21 98+

info@toseabnieh.ir

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 18

شرکت ماناسازه

تاريخچه تاسيس:

شركت توسعه ابنيه مانا سازه (سهامي خاص) در مورخ 22/4/1393 تأسيس و تحت شماره ي 457703 در اداره ثبت شركتها و موسسات غير تجاري تهران به ثبت رسيد.

لازم به ذکر است اين شركت به عنوان يکي از شرکتهاي زيرمجموعه ي شرکت تعاوني توسعه ابنيه همت که فعاليت و سرمايه گذاري عظيمي در حوزه هاي ساختماني اعم از مسکوني، تجاري و …  انجام داده،  فعاليت خود را شروع نموده و در زمينه هاي پيمانکاري ساخت و مشاوره در پروژه هاي تعاوني همکاري دارد.

خط مشي سازمان:

شرکت توسعه ابنيه ماناسازه و مديريت محترم آن ضمن ارج نهادن به منابع انساني به عنوان ارزشمندترين دارايي سازمان، با توجه به اصل رضايت‏ مشتري (کارفرمايان) و تعهد به برآورده کردن الزامات قانوني، بهبود‏مستمر در کليه فعاليت‏ها و فرآيندها را به عنوان خط‏مشي کيفيت فعاليت‏هاي خود انتخاب نموده و به منظور تحقق اين آرمان ها رعايت شرايط زير را لازم مي داند:

  • تلاش براي افزايش رضايت مشتري، ارتقاء کيفيت و بهبود مستمر سيستم مديريت يکپارچه از طريق شناسايي، اجرا، کنترل فرآيندها و تعيين اهداف سازماني
  • اجراي پروژه ها در چارچوب برنامه زمانبندي و سطح کيفي مورد انتظار
  • آموزش مستمر و مداوم به منظور رشد مهارتهاي کارکنان و بهبود مستمر فرآيندها و سيستم مديريت يکپارچه با بهره گيري از استعدادها، خلاقيتها و نوآوريهاي کارکنان
  • تامين اقلام و تجهيزات و ماشين آلات کارآمد، مناسب با نياز پروژه ها
  • تعهد به حفظ سلامتي کارکنان، کاهش حوادث ناشي از کار به همراه حفظ سرمايه مشتريان از طريق شناسايي، ارزيابي، کنترل و هدف گذاري مخاطرات شغلي براي کاهش ريسک حين اجراي پروژه و رعايت قوانين و مقررات کاربردي در اين زمينه
  • انجام پروژه عمراني
  • پذيرش مشارکت سرمايه گذاري از طرق مختلف ( سپرده گذاري ، سهمي ، متري واحدي و…)
  • استفاده از فن آوري هاي روز دنيا در طراحي و اجرا

پيام هيأت مديره:

بخش ساختمان شامل مسكن، بناهاي اداري، تجاري و صنعتي، اماكن فرهنگي، تفريحي و اقامتي، اماكن ورزشي، بيمارستاني و ….، راهها، فرودگاهها و بنادر؛ يکي از مهمترين زيرساختها و عوامل ايجاد اشتغال و توسعه پايدار در هر منطقه مي باشد و نزديک به نيمي از سرمايه ثابت ناخالص داخلي را به خود اختصاص مي دهد. رونق و حرکت اين بخش، در عرصه هاي مختلف اجتماعي و اقتصادي تأثيرگذار بوده و موجب به حرکت درآمدن چرخهاي اقتصاد و افزايش پويايي و نشاط جامعه مي گردد. شرکت توسعه ابنيه مانا سازه بر اساس مأموريت سازماني و با نگاه به چشم انداز متعالي خود و با توجه به ارزشها؛ ضمن رعايت اصول و استانداردهاي علمي و مهندسي و فراتر از آن، با همکاري بهترين مهندسين مشاور و پيمانکاران تراز اول، امكان ارائه و انجام هرگونه مشاوره، طراحي، اجرا، نظارت، سرمايه گذاري يا مشاركت در بخشهاي مختلف ساختماني را دارا مي باشد.

موضوع فعاليت:

بر اساس ماده 2 اساسنامه موضوع فعاليت شركت به شرح ذيل مي‌باشد:

1-    انجام خدمات فني و مهندسي طراحي، اجرا، مشاوره، مديريت اجرا، پيمانکاري، پشتيباني و نگهداري، نظارت و کنترل، نصب و راه اندازي در پروژه هاي ساختماني، عمراني، تاسيساتي، توليدي، صنعتي و خدماتي و انجام فعاليت هاي مرتبط با آنها بدون محدوديت به فعاليت خاص به طور مستقل و يا با استفاده از خدمات شرکت هاي تخصصي و پيمانکاران ذيربط.

2-    سرمايه گذاري، مشارکت و تهيه زمين با کاربري مناسب به منظور ساخت و واگذاري اماکن تجاري، اداري، مسکوني، آموزشي، درماني، ورزشي، خدماتي، شهرک سازي و بناهاي سبک و سنگين در جهت افزايش بهره دهي مالي و يا انجام بهره برداري اقتصادي و تجاري آنها.

3-    تهيه و توليد مصالح و لوازم ساختماني و کليه قطعات، ماشين آلات و تجهيزات مرتبط.

4-    انجام هرگونه عمليات مجاز بازرگاني، تجاري اعم از واردات و صادرات، خريد و فروش، گشايش اعتبار، عقد قرارداد نمايندگي داخلي و خارجي و ايجاد شعب، تاسيس کارخانجات و شرکت هاي فرعي، سرمايه گذاري در شرکت ها، پروژه ها، بانک ها و موسسات، شرکت در مناقصات و مزايده هاي دولتي و خصوصي و به طور کلي اجراي کليه عمليات و معاملات مجاز مرتبط با موضوع فعاليت شرکت.

5-    استفاده از اعتبارات و سرمايه اشخاص حقيقي و حقوقي و دريافت وام و تسهيلات اعتباري از بانک ها و موسسات مالي با رعايت اساسنامه و مقررات قانوني براي تحقق موضوع فعاليت شرکت.

6-     انجام فعاليت هاي دانش بنيان و بومي سازي تکنولوژي هاي روز دنيا و انتقال يافته هاي علمي مرتبط با موضوع فعاليت شرکت.

اعضاي هيئت مديره:

 اعضاي هيئت مديره شرکت توسعه ابنيه مانا سازه به شرح ذيل مي باشد:

اعضاي هيئت مديره

سمت

آقاي مهندس منصور صدري

رييس هيئت مديره

 آقاي مهندس پرويز جعفري

عضو هيئت مديره و مدير عامل

آقاي دکتر محمدرضا  فلاح     

نايب رييس هيئت مديره

آقاي مهندس جوانشير شمشيري

عضو هيئت مديره

 آقاي مهندس شهروز معصومي

عضو هيئت مديره

 

تماس با شرکت