• منطقه 22 - شهرک گلستان- ساحل شرقی دریاچه چیتگر - برج تجارت لکسون - طبقه 6

48000408 21 98+

info@toseabnieh.ir

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 18

برج مسکونی الوند

برج مسکونی الوند

برج مسکونی الوند

برج مسکونی تجاری الوند شرکت تعاونی توسعه ابنیه همت:

منطقه 22 تهران با دسترسی شرقی و غربی و مسیر اتوبان تهران شمال در ادامه اتوبان آزادگان منطقه 22 را بر سراه چهارراه شمال، جنوب، شرق و غرب قرار داده است، این محدوده قابلیت منطقه ای و فرامنطقه ای بی نظیری در سطح تهران و کشور دارد و براستی آخرین امید تهران برای تحقق یک الگوی مناسب و بهینه زندگی شهری است.

از این رو مدیران شرکت تعاونی عمرانی توسعه ابنیه همت با دقت بر این موضوع برج مسکونی الوند را نیز مانند دیگر پروژه های این شرکت در این منطقه و در کنار برج تجارت لکسون و  در شرق دریاچه چیتگر و در زمینی به مساحت 1132 متر مربع خریداری نمودند، این برج در انتهای غربی بلوار امیرکبیر و نبش خیابان امیری صفت قرار دارد. برج مسکونی تجاری الوند در 8 طبقه و با زیربنای تقریبی بیش از 6329 متر مربع، زیربنای مسکونی 2102 متر مربع و حدود 735 متر فضای تجاری یکی از برجهای عظیم و بلند مرتبه این منطقه خواهد بود. برج الوند چهارمین  پروژه شرکت تعاونی توسعه ابنیه همت است که پس از برج های آسمان، فرزانگان و برج مجلل لکسون در منطقه 22 تهران در حال ساخت است.

این برج به علت نزدیک بودن به پارک و دریاچه چیتگر و اشراف به دریاچه چیتگر جز بهترین برج‌های منطقه ۲۲ خواهد شد و از این رو فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ به حساب می آید. برج مسکونی تجاری الوند در بلوار جنگلبان، میلاد یکم واقع شده و دارای دسترسی بسیار مناسبی از شمال به اتوبان همت و از جنوب اتوبان حکیم و از شرق به اتوبان آزادگان و از جنوب به بزرگراه تهران کرج می‌باشد و همچنین مترو چیتگر در نزدیکی برج قرار دارد.

مشخصات کلی برج مسکونی تجاری الوند

برج تجاری مسکونی الوند در قالب یک برج 8 طبقه (2 طبقه منفی+1 طبقه لابی+5 طبقه مسکونی) با متراژهای مبنای 120 و 180 متری در مجموع 16 واحد مسکونی و 46 عدد پارکینگ در مرحله ساخت می باشد.

مشخصات برج مسکونی تجاری الوند

–         دارای زمینی به مساحت 1132 متر مربع می باشد

–         مجاورت پروژه به دریاچه چیتگر ارتفاعات البرز و به پارک چیتگر

–         اسکلت بتنی

–         مساحت بخش تجاری حدود 735 متر مربع

–         مساحت بخش مسکونی 2102 متر مربع

–         تعداد واحد های تجاری 4 واحد تعداد واحد های مسکونی 16

–         گرمایش و سرمایش چیلر و موتورخانه مرکزی- فن کویل

–         آسانسور تعداد 2 عدد و بیش از 46 پارکینگ مسکونی که بالاتر از نیاز قانونی ملک تامین شده است.

–         دوربین مداربسته، برق اضطراری، سیستم اعلام و اطفا حریق

–         محوطه سازی بسیار شیک و زیبا

–         تمامی واحد ها نورگیر و طراحی بسیار زیبا

 

امکانات برج

این برج بلند مرتبه از لابی مجلل بهره می برد، لابی این برج یکی از زیباترین لابی برج های منطقه 22 تهران خواهد شد، برای این برج سالن اجتماعات طراحی و تعبیه شده است که نشست های برج در آنجا رقم خواهد خورد و بهترین مکان برای قرارگیری اعضای هیات مدیره در طول سال است. سالن ورزشی، سرمایش و گرمایش بخش های مشاع، سیستم اعلام و اطفا حریق 6 لاین اسانسور نفربر و 2 لاین باربر، دوربین مداربسته از دیگر امکانات برجسته برج می باشد.

پروژه های ما


برج تجارت لکسون
 • ۱۱
 • دی
 • برج تجارت لکسون

  برج مجلل لکسون با چشم اندازی ویژه به بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور و پارک جنگلی چیتگر در حال ساخت میباشد. این پروژه علاوه ...

  آغاز عملیات ساختمانی
 • ۲۳
 • دی
 • آغاز عملیات ساختمانی

  موقعیت مکانی برج تجارت لکسون ایران - تهران  - منطقه 22 - شهرک گلستان، ضلع شرقی دریاچه چیتگر،برج تجارت لکسون منطقه۲۲ تهران از ...

  فونداسیون و سازه
 • ۲۳
 • دی
 • فونداسیون و سازه

  گودبرداری پروژه تجاری اداری لکسون در اصطلاح گودبرداری به هرگونه حفاری و خاکبرداری در تراز پایین‌تر از سطح طبیعی زمین یا در تراز پایین‌تر از ...

  نازک کاری پروژه لکسون
 • ۲۳
 • دی
 • نازک کاری پروژه لکسون

  نازک کاری پروژه لکسون دیوار چینی ساختمان با اجرای والپست و استفاده از بلوک های هبلکس اندود کاری گچ و خاک و رابیتس ...